Renault Clio 5 3D Bagaj Havuzu
Renault Clio 5 3D Bagaj Havuzu
Renault Clio 5 3D Bagaj Havuzu

Renault Clio 5 3D Bagaj Havuzu

Marka : Rnport
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)

Renault Clio 5 3D araç bagaj havuzu fiyatları en uygun seçeneklerle rnport.com'da! %30'a varan indirim fırsatlarıyla bagaj havuzları en ucuz fiyatlarda! Fabrikadan halka bagaj havuzu yapımı rnport güvencesiyle sizlerle! Orijinal ölçülerde olup, araç bagajına bire bir uyumludur. Renk siyah. Kalınlık 1,7 mm. Derinlik modele göre minimum 4 ile 5 cm olarak değişmektedir. Montaj gerektirmeden araç bagajınızın temiz kalmasını sağlar. Otomobilinize göre bagaj havuzu

:

Renault Clio 5 3D araç bagaj havuzu fiyatları en uygun seçeneklerle rnport.com'da! %30'a varan indirim fırsatlarıyla bagaj havuzları en ucuz fiyatlarda! Fabrikadan halka bagaj havuzu yapımı rnport güvencesiyle sizlerle! Orijinal ölçülerde olup, araç bagajına bire bir uyumludur. Renk siyah. Kalınlık 1,7 mm. Derinlik modele göre minimum 4 ile 5 cm olarak değişmektedir. Montaj gerektirmeden araç bagajınızın temiz kalmasını sağlar. Otomobilinize göre bagaj havuzu fiyatları ve modellerini hemen karşılaştırın.

Bagaj havuzu nedir?

Araç bagajında yer alan zeminini kaplayan kumaşa bagaj havuzu denir. Aracınızın bagajındaki zemine dökülen kırıntıları kolayca temizlemeyi sağlayan bagaj halıları, ayrıca sıvı dökülmelerinde de oldukça yararlı bir önlem almanızı sağlar. Her aracın bagaj zemin ölçüleri farklı olduğu için alacağınız bagaj havuzu, aracınızın modeline göre üretildiğinden emin olmalısınız.

Rnport sizler için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Farklı modellerdeki araçlara ait bagaj havuzları yüksek kalite rnport güvencesiyle!

Benzer Ürünler